"Enter"a basıp içeriğe geçin

En Ucuz Yeni Macbook Pro M1 İşlemci Fiyat ve Performansı

M1 işlemcisiyle Apple’ın yeni tanıttığı macbook pro ortalama 12.000 ₺ – 14.000 ₺ lik fiyatı ile taşınabilir bilgisayarlar arasında tam bir performans fiyat ürünü olmayı başardı.

M1 işlemci dünyanın en hızlı işlemci çekirdeği olarak tanımlanıyor ve en hızlı grafik entegre performansı sergiliyor. Daha önce kullanılan intelin işlemcilerine göre 2.8 kat daha hızlı ve güçlü olan 8 çekirdekli işlemci büyük işlerin altından başarıyla kalkacağa benziyor.

20 saatlik pil ömrü ile macbooklar arasında en uzun süren pil ömrüne sahip olması da yeni işlemcili macbook lara yüksek enerji verimliliği sağlıyor.

M1 çipteki 8 çekirdekli GPU şimdiye kadar ki en yüksek grafik işlemci olma özelliği taşıyor. Görüntü işleme, render alma, mükemmel ses algılama özellikleri yapay zeka ile birleşince mükemmel performans vermektedir. Yeni nesil ürünler macOs Big Sur ile entegre edilerek mükemmel performans oluşturulmuş durumda. Yeni macOs Big Sur yazılımı da şimdiye kadar geliştirilen en gelişmiş yazılım olarak tanımlanıyor.

M1 işlemcili Macbook Pro en ucuz alabileceğiniz adresler için tıklayın

Bu yazı yorumlara kapalı, ama trackback'ler ve pingback'ler açık.